Азаров попросив критикувати його на Facebook

Микола Азаров запевнив, що владі потрібна критика для реальної оцінки ситуації. А повідомлення з Facebook йому зачитують помічники.

Прем'єр-міністр Микола Азаров закликав людей виступати на його сторінці у Facebook із критикою: найбільш резонансні зауваження йому прочитають помічники.

"Жодна людина, яка виступила з критикою, на чию б адресу ця критика не була – на адресу директора шахти, губернатора, прем'єр-міністра, президента - за це не піддаватиметься (покаранню – прим. ред.). Нам потрібна ця критика", - запевнив Азаров на брифінгу в Запоріжжі.

Він зазначив, що критичні оцінки чує і під час поїздок до регіонів, і знайомлячись з повідомленнями на своїй сторінці в Facebook (facebook.com/Nikolay.Azarov).

"Мені ніколи, звичайно, весь час на свою сторінку заходити, але найбільш резонансні повідомлення мені мої помічники показують. Це вже добре", - розповів прем'єр.

"За кожним із цих повідомлень вже вживаються певні заходи. І система управління в країні має здійснюватися не тільки через бюрократичні канали, а й через суспільні механізми", - додав він.

Зазначимо, раніше Азаров заявляв, що вважає недоречними скарги на своїй сторінці в Facebook.

"Ця сторінка - не книга скарг і не запис на прийом, а майданчик для обміну думками, інформацією", - зауважив він у повідомленні, розміщеному на Facebook.

Додамо також, що, зі слів прес-секретаря прем'єра Віталія Лук'яненка, Азаров особисто веде свою сторінку.

Читайте також:

Азаров: моя сторінка в Facebook - не книга скарг

Тимошенко залишили в СІЗО без соцмереж

Хакери пообіцяли знищити Facebook 5 листопада

Печерський суд долучив до справи Тимошенко записи в її блозі

ВідеоАзаров попросив критикувати його на Facebook

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: