Азаров порадив іноземцям не читати українських газет

Глава уряду розповів німецьким інвесторам, що економічна ситуація в Україні поліпшується. "Тому поменше читайте наші газети і не вірте тому, що в них написано", - підкреслив він.

Прем'єр-міністр Микола Азаров упевнений у поліпшенні інвестиційного клімату в Україні і просить іноземних інвесторів не вірити газетам, які стверджують протилежне. Про це він сказав під час зустрічі з представниками німецького бізнесу.

"Я не вірю різним оцінкам, які іноді з'являються у недоброзичливців і не доброзичливих для нас джерел. Кажуть, що інвестиційний клімат стає гірше. Але якщо він стає гірше, чому економіка росте?", - заявив Азаров.

Він вважає, що фінансово-економічна ситуація в Україні поліпшується. "Тому поменше читайте наші газети і не вірте тому, що в них написано. Вірте тільки собі і об'єктивним факторам", - додав Азаров, звертаючись до представників німецького бізнесу.

Нагадаємо, у світовому рейтингу інвестиційної привабливості 2010 року Україна погіршила свої позиції в порівнянні з 2009 роком і перемістилася з 62-го на 74-е місце, опинившись між Буркіна-Фасо (Африка, 73-е місце) і Республікою Східний Тимор (Індонезія, 75-е місце).

За даними експертів, в Україні, як і практично на всій території СНД, зберігається високий ризик для інвестицій приватного бізнесу.

Читайте також:

НБУ ускладнив роботу іноземних інвесторів в Україні

НБУ не бачить скорочення іноземних інвестицій

Названо найкращі європейські міста для інвестицій

ВідеоАзаров порадив іноземцям не читати українських газет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: