Азаров порадив іноземцям не читати українських газет

Глава уряду розповів німецьким інвесторам, що економічна ситуація в Україні поліпшується. "Тому поменше читайте наші газети і не вірте тому, що в них написано", - підкреслив він.

Прем'єр-міністр Микола Азаров упевнений у поліпшенні інвестиційного клімату в Україні і просить іноземних інвесторів не вірити газетам, які стверджують протилежне. Про це він сказав під час зустрічі з представниками німецького бізнесу.

"Я не вірю різним оцінкам, які іноді з'являються у недоброзичливців і не доброзичливих для нас джерел. Кажуть, що інвестиційний клімат стає гірше. Але якщо він стає гірше, чому економіка росте?", - заявив Азаров.

Він вважає, що фінансово-економічна ситуація в Україні поліпшується. "Тому поменше читайте наші газети і не вірте тому, що в них написано. Вірте тільки собі і об'єктивним факторам", - додав Азаров, звертаючись до представників німецького бізнесу.

Нагадаємо, у світовому рейтингу інвестиційної привабливості 2010 року Україна погіршила свої позиції в порівнянні з 2009 роком і перемістилася з 62-го на 74-е місце, опинившись між Буркіна-Фасо (Африка, 73-е місце) і Республікою Східний Тимор (Індонезія, 75-е місце).

За даними експертів, в Україні, як і практично на всій території СНД, зберігається високий ризик для інвестицій приватного бізнесу.

Читайте також:

НБУ ускладнив роботу іноземних інвесторів в Україні

НБУ не бачить скорочення іноземних інвестицій

Названо найкращі європейські міста для інвестицій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: