Азаров порадував жінок: декретну відпустку зарахують до стажу

Прем'єр визнав, що нововведення в пенсійній системі погано вплинуть на демографічну ситуацію в Україні, тому трудовий стаж жінкам, які перебувають у декретній відпустці, збережуть.

Трудовий стаж жінкам, які перебувають у декретній відпустці, буде збережено.

Про це повідомив прем'єр Микола Азаров на брифінгу, повідомляє урядова прес-служба.

"Ми, безумовно, не повинні знижувати мотивацію жінок народжувати, і той облік трудового стажу, який зараз припадає на так звану декретну відпустку, необхідно зберегти", - наголосив Азаров.

Він додав, що під час проведення пенсійної реформи уряд це питання обов'язково врахує.

Нагадаємо, раніше директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду Вадислав Машкін висловив думку, яка викликала жваве обговорення наших читачів. Машкін заявив, що збільшення пенсійного віку в України, в тому числі пов'язане з низькою народжуваністю, тому жінки, які не бажають народжувати, повинні працювати більше, аніж ті, які народжують дітей.

Як відомо, 13 грудня Кабінет міністрів вніс у Верховну раду пропозиції по реформуванню пенсійної системи. Після введення нової пенсійної реформи, декретну відпустку не буде зараховуватися до стажу роботи, якщо уряд, звісно, не втрутиться. Разом з тим пенсійний вік буде збільшуватися щорічно на 6 місяців і до 2021 року збільшиться на п'ять років.

Читайте також:

Пенсійний фонд: жінки, які не хочуть народжувати, повинні більше працювати

В Україні вперше за п'ять років упала народжуваність

На Донеччині чоловік втік від дружини, яка народила трійню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: