Азаров поріднить "регіоналів" з комуністами Китаю

Під час візиту Азарова до Китаю буде підписана угода між компартією Китаю та Партією регіонів.

Під час візиту прем'єра Миколи Азарова в Китай буде підписано угоду між Комуністичною партією Китаю і Партією регіонів. Про це заявив "регіонал" Леонід Кожара.

За його словами Компартія Китаю - найбільша політична сила у світі.

"Комуністична партія Китаю - це не тільки провідна і правляча політична партія цієї держави, а й найбільша політична сила в світі. Її членами є більше 70 мільйонів людей", - зазначив політик.

"Комуністична партія Китаю співпрацює більш ніж з 600 політичними силами в 180 країнах світу. І тому для Партії регіонів особливо важливі такі двосторонні міжпартійні контакти, так як це дасть можливість створити регулярний діалог на високому рівні", - додав Кожара.

За словами депутата, під час цього візиту очікується поглиблення динамічного політичного діалогу України з Китаєм, а також інтенсифікація ділового співробітництва між двома державами.

"Співпраця з Китайською Народною Республікою надзвичайно важлива для нас, особливо це стосується інвестиційної та інноваційної сфер. У цих напрямках КНР демонструє значні успіхи", - заявив депутат.

"Нам дуже важливо перейняти такий досвід залучення інвестицій у високі технології, а також встановити взаємовигідне співробітництво в інших напрямках", - підкреслив парламентар.

Нагадаємо, що "регіонали" підписали угоди про співробітництво є європейськими соціал-демократами.

Читайте також:

Партія регіонів: візит Путіна в Київ – свято для всього людства

У ПР вважають, що пункт "проти всіх" - це анархія

У Партії регіонів розповіли про вигоди зв'язків з Росією та "неадекватні" умови ЄС

Партію регіонів підтримують 8% киян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: