Азаров повідомив, коли зникнуть усі проблеми з ПДВ

З 1 січня 2011 року податки в Україні будуть знижені, але уряд забезпечить своєчасне, справедливе та у повному обсязі повернення ПДВ.

Кабінет міністрів розраховує до 1 червня 2010 року остаточно зняти проблему відшкодування підприємствам податку на додану вартість.

Як повідомили в Управлінні у зв’язках із засобами масової інформації Секретаріату Кабінету міністрів, про це прем`єр-міністр України Микола Азаров заявив під час зустрічі з заступником міністра фінансів США Крістофером Смартом.

"Уже в другій половині поточного року всі компанії, які працюють в Україні, пересвідчаться, що проблем з поверненням ПДВ не існує", - сказав Азаров.

За його словами, також буде модернізована і спрощена податкова система в державі. Так, з 1 січня 2011 року податки в Україні будуть знижені, але уряд забезпечить своєчасне, справедливе та у повному обсязі повернення ПДВ.

Азаров зауважив, що Кабінет міністрів докладе максимум зусиль для швидкого покращення інвестиційного клімату в Україні. За його словами, цьому сприятиме наведення порядку у державних фінансах і проведення урядом системних глибинних реформ.

Читайте також:

Дефіцит бюджету в лютому склав 20%

Кабмін зібрався знизити податки

Янукович: державна казна порожня

Янукович звільнив українське кіно від податків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: