Азаров пожалівся, що в Україні замало корів

Микола Азаров повідомив, що України закупить понад 2,5 млн тонн зерна. І хоча в країні "дуже мало" корів, продовольчій безпеці, за його словами, нічого не загрожує.

Прем'єр-міністр Микола Азаров загалом "позитивно" оцінив економічний стан України та запевнив, що продовольчій безпеці нічого не загрожує.

"У нас достатні запаси зерна. Держава створює зараз такі запаси. І в державний резерв і до аграрного фонду такі закупівлі ведуться. Ми плануємо купити понад 2,5 млн тонн зерна. Регіональні фонди створюють вже запаси приблизно на 1 млн тонн. Тому говорити про якийсь дефіцит не доводиться", - сказав Азаров у суботу в Харкові.

Водночас прем'єр зазначив, що на сьогодні в Україні близько 5 мільйонів корів і це, за його словами, дуже мало.

Азаров повідомив, що найближчим часом будуть ухвалені рішення, що стимулюватимуть селян "зберегти худобу".

"І тим не менше, продовольчій безпеці країни нічого не загрожує", - ще раз наголосив він.

"Стан (економічний) загалом оцінюю позитивно", - сказав глава уряду, відповідаючи на запитання журналістів про те, які результати боротьби з кризою в країні він може назвати.

"Нам вдалося головне: керівники Європейського банку реконструкції та розвитку, представники Світового банку, Міжнародного валютного фонду надали високої оцінки тому, чого вдалося домогтися у стабілізації економіки та системи влади", - додав він.

Як повідомлялося, у Харкові Азаров зустрівся з президентом Польщі Броніславом Коморовським. Вони разом вшанували пам'ять жертв Катинської трагедії, зокрема, взяли участь у церемонії покладання квітів до пам'ятної таблички на будинку колишньої в'язниці НКВС, де навесні 1940 року розстрілювали полонених поляків.

Читайте також:

Азаров пообіцяв Україні ще три роки кризи

Зовнішній борг України перевищив 104 мільярди доларів

Азарову підсунули картоплю за 3,50 і гречку за 8 гривень

Азаров пообіцяв "відновити економіку" в 2011 році

в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: