Азаров придумав, як забезпечити українців продуктами: дати їм городи

Азаров впевнений, що виділення людям ділянок під городи, організацію транспортного сполучення, а також формування місцевих інвестиційних проектів, подолає дефіцит продуктів.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вимагає від голів місцевих держадміністрацій знаходити ресурси для безперебійного забезпечення населення продуктами харчування, наприклад, дати людям городи.

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів.

"Цінова стабільність і безперебійне забезпечення населення продуктами харчування – це у тому числі відповідальність і голів місцевих адміністрацій. Тому вони зобов'язані знаходити такі рішення і ресурси, які гарантують вирішення цієї проблеми", - сказав Азаров.

Зокрема, прем'єр наголосив, що вирішення цієї проблеми включає, наприклад, виділення людям ділянок під городи, організацію транспортного сполучення, а також формування місцевих інвестиційних проектів.

"Наприклад, виділити ділянку чи готові споруди для плодоовочевої бази, підвести комунікації, заготовити необхідні дозволи, рішення. Це невеликі витрати. Але це на порядок підвищує привабливість проекту для інвестора або для консорціуму місцевих підприємців, які зацікавлені гарантовано торгувати якісною плодоовочевою продукцією протягом року", - сказав Азаров.

Він поставив завдання головам місцевих держадміністрацій до осені вирішити ці питання у кожному районі без винятку, а міністру агропромислової політики Миколі Присяжнюку - координувати і контролювати цю програму.

Відзначимо, що за повідомленням самого Присяжнюка, більше 50% овочів і фруктів, які вирощуються в Україні, не доходять до споживача внаслідок відсутності заготівельної мережі і системи продовольчої логістики.

Читайте також:

Азаров: скрізь є дешеве борошно, населення ментально відстало

На Донеччині стрімко подорожчали гречка, цукор і молоко

Азаров про подорожчання гречки: уряд не винний

ВідеоАзаров придумав, як забезпечити українців продуктами: дати їм городи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: