Азаров прирівняв звільнених міністрів до двірників

Голова уряду зазначив, що звільнені за указом президента урядовці, "як і двірники та машиністи тепловоза" отримають грошову компенсацію.

Міністрам, які звільнені з посад відповідно до указу президента про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади, при звільненні будуть виплачені грошові компенсації, як і двірникам, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи будуть звільненим міністрам виплачені грошові компенсації, Азаров сказав: "А як би ви хотіли? Відповідно до трудового законодавства".

"Коли звільняють двірника, йому виплачують компенсацію - виплачують, коли звільняють машиніста тепловоза, йому виплачують компенсацію - виплачують. Точно так само виплатять міністрам", - наголосив він.

Україна отримала новий уряд: повний список призначень

Нагадаємо, 9 грудня президент Віктор Янукович розпочав адміністративну реформу, згідно з якою скорочено склад уряду на кількість міністерств. 

Крім того, в Адміністрації президента заявили, що масштабна реорганізація і скорочення складу Кабміну тільки починаються.

Відповідно до указу, кількість членів Кабінету міністрів президент скоротив з 26 до 17 осіб.

Читайте також:

Проти урядовців Азарова порушили півсотні кримінальних справ

Янукович затвердив новий склад Кабміну

Домогосподарки закликали Азарова визнати їхню професію

ВідеоАзаров прирівняв звільнених міністрів до двірників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: