Азаров приїхав на дачу до Путіна

Прем'єр-міністр Азаров прибув до Москви для зустрічі з російським колегою. Зустріч пройде в заміській резиденції Путіна.

Прем'єр-міністр Микола Азаров прибув до Москви з робочим візитом.

Планується, що 28 червня голова українського уряду зустрінеться з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним в його заміській резиденції в Ново-Огарьово.

Під час зустрічі Азаров і Путін планують проаналізувати виконання сочинських домовленостей, досягнутих два місяці тому під час засідання українсько-російського міжурядового комітету з економічного співробітництва.

Крім того, глави урядів обговорюватимуть і питання про підготовку угоди щодо транзиту нафти.

Також прем'єр-міністр України планує з російським колегою поговорити про розвиток Севастополя в контексті продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ у цьому місті.

Напередодні Азаров заявив, що має намір порушити перед Росією низку питань, пов'язаних з перебуванням Чорноморського флоту РФ у Криму.

"З урахуванням того, що перспектива по Чорноморському флоту визначена, скажімо, років на 30, то й гроші повинні вкладатися, виходячи з перспективи. Ось ці проблеми ми обов'язково з російським керівництвом завтра будемо обговорювати", - сказав Азаров.

Читайте також:

Азаров запропонував Росії допомогти розв'язати проблеми ЧФ РФ

Азаров відправився до Севастополю

Азаров обіцяє "раз і назавжди" усунути загрозу повеней

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: