Азаров провів переговори з главою "Газпрому"

Наступним пунктом в програмі візиту глави українського уряду є зустріч з главою уряду РФ Володимиром Путіним.

Прем’єр-міністр Микола Азаров в ході робочої поїздки до Москви провів зустріч у вузькому колі з главою правління ВАТ "Газпром" Олексієм Міллером. Про це повідомив прес-секретар українського прем’єра Віталій Лук’яненко.

За його словами, в бесіді з українського боку брав участь міністр палива і енергетики Юрій Бойко, а з російського - заступник голови правління "Газпрому" Олександр Мєдвєдєв в і генеральний директор ВАТ "Газпромтрубінвест" Кирило Золотов.

Лук’яненко додав, що зустріч пройшла конструктивно, і наступним пунктом в програмі візиту глави українського уряду, який проходить за графіком, є зустріч з главою уряду РФ Володимиром Путіним.

Також прес-секретар нагадав, що напередодні Азаров повідомив, що хотів би обговорити з російським колегою широке коло питань, приділивши особливу увагу газовій темі, але, разом з тим, не обмежуючи перелік тем лише цією сферою.

Як уточнило джерело в українській делегації, у Києва є дуже серйозні пропозиції російським партнерам з модернізації української ГТС, оскільки очевидно, що при такому підході економічно ефективного і вигідного маршруту постачання газу до Європи просто не існує і не існуватиме.

Читайте також:

Держдума РФ: Азаров не переконає Путіна переписати газову угоду

Азаров прибув до Москви на газові переговори з Путіним

Путін розповів, чого очікує від візиту Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: