Азаров зрадів "прориву" у відносинах з Росією

Керівник уряду спрогнозував "зростання рівня життя людей" після підписання інтеграційних угод з РФ, та пообіцяв не дозволити опозиції "руйнувати державу".

Прем'єр Микола Азаров констатує "позитивний прорив" у російсько-українських відносинах.

"Позитивний прорив в україно-російських відносинах відбувся", - сказав він у середу, 5 квітня, відкриваючи засідання уряду.

"Теми, які гальмували розвиток нашої держави, зняті. Тепер ми однозначно маємо впевненість в тому, що Україна прискореними темпами почне оновлювати свій економічний потенціал, рівень життя людей підвищуватиметься", - сказав він.

За словами Азарова, під час засідання російсько-українського міжурядового комітету сторони погодили стратегічну дорожню карту своїх відносин.

"Більше того, вже здійснюються конкретні кроки на її виконання", - додав він.

Так, за його словами, урядом Росії вже підписано рішення про скасування ввізного мита на газ.

"Ми отримаємо російський кредит на будівництво двох ядерних реакторів, разом будуватимемо в Україні завод з виробництва ядерного палива, в кооперації з Росією Україна запустить серійне виробництво літаків сімейства АН, Україна і Росія складуть свої продовольчі баланси з урахуванням можливостей один одного, і це означає, що російський ринок відкриється для українського м'яса, молока, цукру, зерна, тощо", - сказав він.

"Чудово розуміючи безповоротність позитивних змін після відновлення співробітництва з Росією, і відчуваючи, що втрачають ґрунт під ногами, так звана опозиція вдалася до звичної для неї брехні, провокацій та історичного створення безглуздих комітетів порятунку", - наголосив прем'єр.

"П'ять років вони рятували Україну аж до повного її виснаження. Досить! Більше ми не дозволимо руйнувати державу", - зазначив Азаров.

Нагадаємо, серед останніх ініціатив російського прем'єра Володимира Путіна по "налагодженню відносин між Росією та Україною" - об'єднання "Нафтогазу" та "Газпрому".

Читайте також:

Європа не буде втручатися в об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому"

Азаров: об'єднання "Нафтогазу" та "Газпрому" - це "експромт" Путіна 

Україна та Росія домовились про інтеграцію у транспортній сфері

ВідеоАзаров зрадів "прориву" у відносинах з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: