Азаров: референдуму по російському флоту не буде

Прем'єр висловив думку, що достатньо даних соціологічних опитувань, які свідчать про те, що більше 60% українців підтримують перебування ЧФ РФ в Україні.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров не бачить необхідності в проведенні референдуму з питання продовженні перебування Чорноморського флоту Росії в Україні.

"Ніякої необхідності в проведенні референдуму після сьогоднішнього рішення парламенту не немає", - заявив він на брифінгу у вівторок, 27 квітня.

Азаров висловив думку, що достатньо даних соціологічних опитувань, які свідчать про те, що більше 60% українців підтримують перебування ЧФ РФ в Україні.

Слід відзначити, що раніше президент Віктор Янукович заявив, що не виключає можливості проведення референдуму щодо перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

"У мене є такий намір - обговорити це з народом, з громадськістю, я це запланував, і я це робитиму", - сказав Янукович, відзначивши, що спочатку потрібно напрацювати законодавчу базу щодо референдумів.

Як повідомлялося, сьогодні, 27 квітня, Верховна рада ратифікувала угоди про продовження термінів перебування Чорноморського флоту в Криму. За проголосувало 236 депутатів.

Услід за українським парламентом угоду по ЧФ ратифікувала Державна дума Росії.

Читайте також:

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Росія слідом за Україною продовжила перебування ЧФ у Криму

Янукович згоден на референдум по базуванню ЧФ Росії в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: