Азаров роздасть житло потерпілим від повені буковинцям до осені

До осені мають отримати нове житло всі потерпілі від повені у Чернівецькій області. Необхідні кошти для будівництва житла будуть виділені вчасно.

Усі сім'ї, будинки яких були зруйновані чи пошкоджені внаслідок повеней і зсувів ґрунту в Чернівецькій області, до осені мають отримати нове житло.

Про це заявив прем’р Микола Азаров у Чернівцях після урочистого засідання з керівним складом регіону з нагоди святкування 70-річчя з дня утворення області.

За його словами, абсолютно всі сім'ї, будинки яких були пошкоджені під час повеней і зсувів, восени повинні отримати житло, а їхні діти мають піти до школи.

Азаров доручив губернатору області Михайлові Папієву взяти це питання під особистий контроль, підкресливши при цьому, що всі необхідні кошти для будівництва житла будуть виділені вчасно.

Також він зауважив, що виконання рішення президента, Ради національної безпеки і оборони України і відповідних доручень уряду щодо запобігання пожеж "в області організовано на високому рівні". "Незважаючи на аномальну спеку, в області не сталося жодної пожежі", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, внаслідок довготривалих, сильних дощів з 22 по 29 червня від розливу річок, прориву дамб, підйому ґрунтових вод, накопичення в низинах стічних вод та активізації зсувних процесів в 10 районах Чернівецької області визнано постраждалими 294 населені пункти, в тому числі м. Чернівці.

Стихією було зруйновано та пошкоджено 2 тис. 82 житлові будинки.

Нагадаємо, раніше планувалося, що Чернівці відвідає президент України Віктор Янукович, однак згодом стало відомо, що замість президента приїде Микола Азаров.

Читайте також:

Сім'ї загиблих через повінь на Буковині отримають по 100 тисяч гривень

Ситуація з паводком на Буковині стабілізувалася

Буковина звернулася до світу по гуманітарну допомогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: