Азаров розповів, як його дратують брехливі чиновники

Азаров розповів, як його дратують брехливі чиновники

Сторінка Миколи Азарова на Facebook

Прем'єр також поділився, що зіткнувся з проблемою висвітлення своєї діяльності.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров зізнався, що "терпіти не може, коли чиновники брешуть і ховають проблеми". Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передає Сегодня.

Прем'єр повідомив, що під час поїздки в Умань він незаплановано заїхав до місцевої школи, де виявилося, що в школі досі не включили опалення. "А міська лікарня, за якою люди судять про систему охорони здоров'я України, мене пригнітила. Стіни років 30 не бачили малярного пензля. Устаткування останній раз оновлювали 10 років тому. Довелося попереджати чиновників про неприпустимість такого ставлення до 80-тисячного міста ...", - написав прем'єр.

"Умань - типова провінція, подібні проблеми є скрізь. Тому я змушу чиновників дивитися на проблеми очима людей, а не крізь рядки паперових звітів. Це не просто і не швидко, але я буду робити це постійно!", - додав Азаров.

Також він поділився, що зіткнувся з проблемою висвітлення своєї діяльності. "Якщо подивитися телебачення, можна подумати, що прем'єр їздить в регіони, щоб висловлюватися виключно з приводу справи Тимошенко. Адже, вирушаючи в робочу поїздку до Умані, я хотів особисто з'ясувати, як у звичайній провінції влада реалізує життєво важливі і необхідні завдання" , - зазначив прем'єр.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що сторінкою Азарова у Facebook цікавляться лише боти. Було помічено, що його сторінка заповнена здебільшого повідомленнями від штучно створених профайлів.

Разом з тим, у користувачів виникає багато питань до прем'єра. Чому, наприклад, Микола Янович так часто пише в Facebook в робочий час?

Читайте також:

Азаров заявив, що Росія вимагає повернути борг компанії Тимошенко

Азаров нажаліється Європі на партію Тимошенко за вулицю "Нахтігаль"

Міліція побилась з шахтарями під вікнами Азарова

Азаров розраховує отримати зону вільної торгівлі з країнами СНД 18 жовтня

Повʼязані теми:

Наступна публікація