Азаров розповів, як Ющенко і Тимошенко зруйнували імідж незалежної України

Азаров у привітанні нагадав українцям, як попередня влада втягла Україну в газову кабалу і зруйнувала економіку.

Прем'єр Микола Азаров вважає, що попередня влада зруйнувала імідж незалежної України.

Про це йдеться в його вітанні з нагоди 19-ої річниці незалежності України.

"У цей святковий день особливо хочеться підкреслити, що державна незалежність - це не випадковий подарунок долі і не амбіції владної еліти. Це велика відповідальність і важка робота", - зазначив Азаров.

"Адже в останні роки ми всі були свідками того, як некомпетентна, слабка влада поставила державу на межу існування. Так звані найбільші поборники незалежності своїми справами знехтували Конституцією, знекровили економіку, обвалили національну валюту, втягли країну у газову кабалу, зруйнували імідж незалежної України в світі", - наголосив він.

Азаров запитав: "Хто б рахувався з такою Україною? Хто б її поважав? Чи залишалася би незалежною держава, яка всім заборгувала і неспроможна розрахуватись?"

За його словами, "народ України вчасно зрозумів, що патріотизм і зміцнення незалежності - це не гучні слова, а щоденні справи".

"Влада, від Києва до кожного села, має бути єдиною, сильною, професійною", - заявив він.

"Час, коли ламалися списи у політичних баталіях, нічого доброго людям не дав. Час примножити безцінний капітал незалежності, забезпечити для наступних поколінь європейське майбутнє - настав", - заявив прем'єр.

Нагадаємо, 24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. 19 років тому Україна вийшла зі складу СРСР і проголосила себе незалежною демократичною державою.

24 серпня 1991 року Верховна рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі - 90,32% громадян висловилися за проголошення незалежної держави.

Читайте також:

Україна відзначає 19 років Незалежності

Янукович пообіцяв відстоювати демократію попри "інтереси егоїстичних політиків"

Путін привітав українців зі святом та зрадів "політичній стабільності"

Азаров дорікнув Тимошенко, що вона підірвала народну довіру до влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: