Азаров розраховує до кінця року підписати з ЄС угоду про асоціацію

Український прем'єр Микола Азаров на зустрічі з главою МЗС Швеції обговорив перспективи інтеграції України в Європу.

Прем'єр-міністр Микола Азаров сподівається, що Україна підпише з Євросоюзом угоду про асоціацію та угоду про зону вільної торгівлі до кінця 2010 року.

"Для себе я ставлю завдання: до кінця року підписати з ЄС угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі", - зазначив Азаров під час зустрічі з міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом.

При цьому Азаров наголосив, що укладення угоди про асоціацію є першим важливим кроком на шляху інтеграції України до ЄС, яка, за його словами, залежить насамперед від модернізації української економіки та здійснення реальних реформ.

У ході двосторонньої зустрічі сторони також обговорили актуальні питання економічної співпраці між Україною та Швецією у сфері енергетики, модернізації газотранспортної системи та візового режиму.

Глава МЗС Швеції висловив готовність до поглиблення двосторонньої співпраці та підтримку України на шляху економічної інтеграції в Європу. Він висловив сподівання, що всі питання, пов’язані з підготовкою та укладенням угод про асоціації та зону вільної торгівлі будуть успішно вирішені.

Читайте також:

Євросоюз взявся за скасування візового режиму з Україною

Азаров попросив ЄС про кредит у 20 мільярдів доларів

Україна погодила текст угоди про асоціацію з ЄС

Польща: Україна вступить в ЄС через 15 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: