Азаров шокований українськими лікарнями: так лікувати – це варварство

Главу уряду обурило побачене в севастопольській лікарні оголошення про те, що хворі мають приносити свою постільну білизну.

Прем’єр-міністр Микола Азаров відзначає незадовільний стан лікарень в Україні. Про це прем’єр заявив на засіданні уряду, розповідаючи про відвідання лікарень у Макіївці і Севастополі.

Кажучи про шахтарську лікарню в Макіївці, Азаров наголосив, то палати в ній нагадують "занедбані комірчини", в лікарні немає сучасного рентгенівського обладнання. "Так лікувати людей не можна – це варварство", - сказав Азаров.

Він також відзначив, що більшість будівель Севастопольської міської лікарні споруджена ще у XIX столітті, палати перебувають у незадовільному стані. "Пирогов у кращих умовах працював", - сказав Азаров.

Крім того, він був обурений оголошенням, яке побачив у лікарні, про те, що хворі мають приносити свою постільну білизну.

"Біля дверей висить сакраментальне оголошення. Пацієнти повинні мати із собою рушники і постільну білизну. До чого ми дійшли за роки популізму, безвідповідальності, соціальної сліпоти! Негайно потрібно за кілька років позбутися такої ганьби для європейської держави. Це наше першочергове завдання", - сказав Азаров.

Він також наголосив, що уряд виділить усі необхідні кошти для ліквідації "ганебного" стану в медицині і відновлення соціальної справедливості.

Читайте також:

МОЗ визнала факт корупції при направленні українців на лікування за кордон

Київським лікарям заборонили брати "пожертви від громадян"

З наступного року лікарям платитимуть зарплату за новими правилами

ВідеоАзаров шокований українськими лікарнями: так лікувати – це варварство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: