Азаров: скарги опозиції щодо виборів - нісенітниця

Глава уряду стверджує, що влада прозоро і ретельно, згідно з законом, організувала проведення виборів.

Кількість скарг на порушення під час місцевих виборів не вплине на хід голосування. Про це 27 жовтня на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Микола Азаров. За його словами, більшість скарг опозиції "є інформаційними нісенітницями, які луснули, як мильна бульбашка".

"З'явилася невелика кількість скарг, які зараз оперативно розглядаються в судах. У будь-якому разі, те, що оскаржується, має вплив на соті долі відсотка всіх виборців у країні і абсолютно не може завадити проведенню голосуванню", - сказав Азаров.

Разом з тим він закликав своїх підлеглих у владі захищати права виборців і негайно реагувати на звернення громадян "аж до офіційного оприлюднення підсумків голосування".

Азаров також наголосив, що Кабмін в повному обсязі забезпечив фінансування виборів. За його словами, до України прибуває близько 500 міжнародних спостерігачів, і влада готова забезпечити умови для виконання їхньої місії.

"Кількість спостерігачів така, що охопити можна всі регіони. Все це свідчить про те, що влада прозоро і ретельно, згідно з законом, організувала проведення виборів", - сказав прем’єр.

Азаров також вкотре заявив, що вибори будуть демократичними і прозорими.

"Сьогодні вже впевнено можна стверджувати, що всі учасники виборчого процесу отримали рівні можливості змагатися за голоси виборців, і через 4 дні виборці вільно і без перешкодо вирішать, кому довірити владу на місцях у такий відповідальний період", - сказав він.

Нагадаємо, 25 жовтня лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що  заздалегідь не визнає результатів місцевих виборів у кількох регіонах України, зокрема у Львівській та Київській областях і в місті Тернополі.

Читайте також:

На Буковині після виборів звільнять усіх чиновників, які критикують владу

На місцевих виборах скасували паралельний підрахунок голосів

В Донецьку роздають листівки з інструкцією, як правильно обирати Партію регіонів

ВідеоАзаров: скарги опозиції щодо виборів - нісенітниця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: