Азаров скоротив понад 100 "зайвих" відомств при уряді

Крім застарілих комісій з ліквідації наслідків різних стихійних лих минулих років уряд скасував і діючі структури.

Прем’єр-міністр Микола Азаров ліквідував понад сто консультативних і дорадчих органів, створених за часів минулих урядів.

Відповідна постанова про ліквідацію 104 консультативних і дорадчих органів була оприлюднена на сайті Кабінету міністрів 7 червня.

Крім застарілих комісій з ліквідації наслідків різних стихійних лих минулих років уряд скасував і діючі структури, зазначає видання "Коммерсант-Украина".

Зокрема була ліквідована Всеукраїнська студентська рада, дві комісії з підготовки до Євро-2012 (міжвідомча робоча група з питань реконструювання Національного спортивного комплексу "Олімпійський" до матчів Євро-2012 та експертна комісія з моніторингу об’єктів будівництва для проведення матчів чемпіонату Європи), а також комісія з реформування освіти.

Необхідність ліквідації експертної комісії з моніторингу об'єктів будівництва для проведення матчів Євро-2012 і робочої групи з питань реконструкції НСК "Олімпійський", створених 24 червня 2009 року, поставив під сумнів екс-міністр з питань сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко. "Робота комісій припускала багаторівневий контроль над усім, що відбувалося з "Олімпійським", - зазначив Павленко.

"Зараз ліквідовані і парламентська, і урядова комісії з питань реконструкції "Олімпійського. При цьому бюджет цього об'єкту офіційно виріс з 2,1 млрд грн до 3,2 млрд грн, а, за словами віце-прем'єра з питань підготовки до Євро-2012 Бориса Колеснікова, цей стадіон коштуватиме не менше 4 млрд грн. Наскільки виправдана ліквідація цих комісій - покаже час", - додав екс-міністр.

Віце-прем'єр з питань підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков вважає, що вказані комісії створювати не слід було. "Вони рекомендували уряду реконструювати "Олімпійський", тоді як його треба було зносити і будувати новий. Тому я вважаю, що нам треба спрощувати структуру управління", - заявив Колесніков.

Читайте також:

Азаров і Путін зустрінуться у Стамбулі

Азаров офіційно очолив Партію регіонів

Янукович і Азаров по черзі переплутали прізвище директора Світового банку

Уряд звільнив заступника міністра, затриманого за хабар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: