Азаров стане новим лідером Партії Регіонів

За інформацією членів ПР, на черговій сесії партії Азарова буде обрано новим головою, але він все ж залишиться другим номером.

Новим головою Партії регіонів стане прем'єр-міністр Микола Азаров. На з'їзді партії, який відбудеться 24 квітня, на розгляд делегатів буде внесена тільки його кандидатура. Утім, у ПР стверджують, що пан Азаров, навіть ставши головою партії, буде в ній другим номером, а реальним лідером "регіоналів" залишиться президент Віктор Янукович, який отримає посаду, що дозволяє йому зберегти зв'язок з партією.

Глава фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов у четвер заявив, що черговий, XIII з'їзд партії відбудеться 24 квітня і основним його питанням буде обрання нового голови. За словами членів ПР, на розгляд делегатів з'їзду буде внесена лише одна кандидатура - прем'єр-міністра Миколи Азарова. У ПР стверджують, що інших кандидатів на посаду голови партії на сьогоднішній день немає.

"Якщо ми декларуємо стабільність в країні, то як партія влади повинні організувати стабільність усередині своїх лав. Тому ніяких проривних альтернативних кандидатур не буде", - заявив народний депутат Олександр Черноморов.

Микола Азаров уже обіймав посаду голови ПР - з березня 2001 по січень 2002 року. Після нього партію очолив нинішній віце-прем'єр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко, якого в квітні 2003 року на посаді лідера партії змінив Віктор Янукович. Свої повноваження глави ПР пан Янукович призупинив після обрання президентом. З 1 березня тимчасово виконуючим обов'язки голови ПР є пан Азаров, раніше призначений головою політради ПР (у 2003 році) і центральної контрольної комісії партії (у 2008 році).

Читайте також:

БЮТ звинуватив Азарова в плагіаті

Партія регіонів вдруге провалила власний закон про підтримку бідних

Уряд створив програму розвитку країни на рік

ПР: до осені в коаліції будуть 300 депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: