Азаров створив Український інститут національної пам'яті

Інститут займатиметься науковим й аналітичним забезпеченням формування державної політики з питань національної пам'яті.

Кабінет міністрів створив Український інститут національної пам'яті. Відповідну постанову було прийнято на засіданні Кабміну в середу.

Документ визначає основні завдання інституту. Зокрема, інститут займатиметься науковим й аналітичним забезпеченням формування державної політики з питань національної пам'яті, розробкою в межах своїх повноважень науково обґрунтованих рекомендацій уряду в сфері реалізації гуманітарної політики.

Однієї з його основних завдань також є виконання державних програм фундаментальних і науково-практичних досліджень проблем національної пам'яті народу, її впливу на формування цивільного суспільства, української нації.

Крім того, інститут здійснюватиме наукові й науково-практичні дослідження державних традицій народу, його боротьби за волю й соборність, вивчати трагічні події в історії народів України й брати участь у заходах щодо ввічнення пам'яті їх жертв, а також займатиметься науково-просвітницькою роботою, освітньою діяльністю, пов'язаною із проблемами національної пам'яті.

Відзначимо, 9 грудня 2010 року президент Віктор Янукович указом №1086 доручив уряду створити Інститут національної пам'яті як науково-дослідну бюджетну установу при уряді.

При цьому указом №1085 від 9 грудня 2010 Янукович ліквідував Український інститут національної пам'яті, який було створено постановою Кабінету міністрів 31 травня 2006 року як центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом.

Читайте також:

У Києві ліквідували музей УНР

Львівський музей жертв репресій віддали комуністові

Головою Інституту національної пам'яті став спеціаліст по КПРС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: