Азаров терміново вилетів на Буковину

Нестор Шуфрич відзвітує Миколі Азарову про ліквідацію наслідків повені, що сталася на Буковині внаслідок сильних дощів з 22 по 24 червня.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров та міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестор Шуфрич терміново вилетіли на Буковину.

Як повідомили у прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, у ході поїздки Азаров ознайомиться з ходом ліквідації наслідків повені, що сталася на Буковині внаслідок сильних дощів з 22 по 24 червня.

Глава уряду заслухає доповідь МНС про ситуацію та вжиті заходи, огляне об'єкти на території, постраждалій під час стихійного лиха, і поспілкується з мешканцями області.

Нагадаємо, внаслідок сильних дощів з 22 по 24 червня на території Чернівецької області від розливу річок, підйому ґрунтових вод та накопичення в низинах стічних вод в 9 районах та м. Чернівці було підтоплено 65 населених пунктів, пошкоджено 57 тис. 930 м дорожнього покриття автошляхів державного і місцевого значення, 13 мостів та 3 тис. 970 м водозахисних дамб.

25 червня в МНС повідомили, що велика вода покинула буковинські населені пункти.

Читайте також:

Повінь на Буковині пішла на спад

Чернівці та ще 65 населених пунктів затоплено

У Чернівецькій області оголошено надзвичайний стан через повені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: