Азаров: Тимошенко втратила голову і ставить на своїй кар'єрі жирну крапку

Голова штабу Януковича закликав Тимошенко "не робити з себе посміховисько", і піти у відставку.

Регіонал Микола Азаров вважає, що, не визнаючи результати виборів, Юлія Тимошенко "ставить на своїй кар'єрі жирну крапку".

На початку виступу з трибуни парламенту, Азаров привітав депутатів і "весь український народ" з "переконливою перемогою Віктора Януковича" на президентських виборах.

"Місія ради НАТО, ЄС, ПАРЄ визнали вибори демократичними, чесними і закликали Тимошенко вести себе гідно, визнати поразку, як це повинно бути в демократичній країні, і піти у відставку", - заявив він.

"До нашого величезного здивування, вона втратила здоровий глузд, втратила голову і закликає весь народ боротися. За що? За високі ціни, безробіття? Вона бореться з усім світом і зі своїм народом. Вона не визнає авторитетної думки міжнародних спостерігачів. Це нонсенс! Вона ставить на своїй політичній кар'єрі жирну крапку", - додав Азаров.

Він закликав також депутатів БЮТ замислитися над цим, оскільки і на їхній кар'єрі "хочуть поставити крапку".

Азаров також заявив, що під час другого туру команда Тимошенко використовувала адмінресурс.

"Ви лили крокодилячі сльози з приводу внесення змін до закону про вибори президента, розгорнули вакханалію у ЗМІ. Так от, я доводжу до вашого відома. Цей закон жодного разу не застосовувався... Чия б корова мичала, а ваша б мовчала!", - заявив він.

"З ваших потуг нічого не вийде. Ми сміємося над вами! Не робіть із себе посміховисько на весь світ!", - додав Азаров.

Він також сказав, що в південно-східних регіонах відсоток тих, хто проголосував на дому "вдвічі нижче, ніж у західних областях".

Азаров закликав "виводити країну з хаосу", зокрема не пізніше березня прийняти "антикризовий бюджет".

Нагадаємо, раніше Тимошенко на засіданні фракції БЮТ заяивла, що не визнаватиме перемогу Януковича на виборах президента.

Як відомо, за результатами підрахунку 99,94% електронних протоколів дільничних виборчих комісій перше місце на виборах посідає лідер Партії регіонів Віктор Янукович із 48,83% голосів виборців Прем'єр Юлія Тимошенко друга із 45,59% голосів. Не підтримали жодного кандидата 4,37% виборців.

Читайте також:

БЮТ оскаржить в судах результати виборів

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

Оброблено 99,94% бюлетенів: Янукович зберігає відрив
 

ВідеоАзаров: Тимошенко втратила голову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: