Азаров: Тимошенко зменшила валютні резерви до межі

Регіонал заявив, що при цьому державний борг України збільшився в п'ять разів.

Чисті валютні резерви України зменшилися в 3 рази, заявив Микола Азаров під час розгляду питання відставки уряду Юлії Тимошенко, ініціатором якого виступила Партія регіонів.

"Чисті валютні резерви зменшилися в три рази. Сьогодні разом із кредитами МВФ вони складають 25 мільярдів, а, якщо відняти звідти ці кредити, то вони знаходяться на гранично неприпустимому рівні", - заявив Азаров.

За його словами, "велика частка відповідальності за таку політику лежить не тільки на уряді, але і на Нацбанку, що дозволяв так легковажно використовувати кошти".

Він підкреслив, що в 5 разів збільшився внутрішній національний борг. "Мені серце болить називати такі цифри", - поскаржився регіонал.

"Цього року практика божевільних позик продовжується. Станом на 28.02.2010 фактично в загальний фонд бюджету надійшло по державних запозиченнях 5 мільярдів гривень. Це в 3,3 рази більше, ніж січні-лютому минулого року", - відзначив він.

За його словами, таким чином, з банківського сектора вимиваються кошти, які вони могли б надати реальному виробникові.

"Добір інвесторів здійснювався не на прозорих засадах. Договори по мільярдних кредитах укладалися з іноземними компаніями, у той час як вітчизняний виробник втрачав ринки збуту", - обурився Азаров.

Також уряд перевищив суму на держгарантії на 54,7 мільярда гривень.

"У них рука повернулася підписувати ці документи! Це значно більше, ніж передбачено в бюджеті. Треба віддати належне президентові, він здебільшого зупинив ці бездумні рішення", - заявив Азаров.

Читайте також:

Тимошенко з трибуни ВР пообіцяла не дати Януковичу грати в теніс і гольф

Тимошенко попросила Раду про захист від антиукраїнських сил

Тимошенко звільнила голову "Нафтогазу"

ВідеоАзаров: державний борг України збільшився в 5 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: