Азаров у Москві розпочне підготовку до візиту Мєдвєдєва

Уряд наголошує на необхідності відновлення та розширення відносин з Росією та готує широкий спектр двосторонніх угод.

Прем'єр-міністр Микола Азаров поїде до Москви з намірами підготувати ґрунт до травневого візиту президента Росії Дмитра Мєдвєдєва в Україну. Про це глава уряду заявив 24 березня, відкриваючи засідання уряду.

"У травні очікується візит президента Російської Федерації Дмитра Мєдвєдєва. За останній рік товарообіг між Україною та Росією значно скоротився, тому ми повинні докласти зусиль для відновлення та розширення відносин", - сказав він.

За словами Азарова, уряд починає роботу з підготовки широкого спектру двосторонніх угод, і його зустріч з Путіним стосуватиметься і цих питань.

"Буде створена робоча група, яка повинна внести конкретні пропозиції для затвердження на найближчому засіданні уряду. Загальний контроль покладається на першого віце-прем'єра Клюєва", - зазначив Азаров.

"Хочу підкреслити, що світ дуже позитивно сприйняв початок нашої роботи, очікування великі. Як вчора сказав мені заступник міністра фінансів США Крістофер Смарт: "Вікно можливостей для України сьогодні відчинено навстіж". Тому ми не маємо права змарнувати таке позитивне ставлення до України і не скористатися можливостями", - сказав він.

Як відомо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв прибуде з візитом до Києва 17 травня.

Читайте також:

Янукович збирається зустріти Мєдвєдєва з новою газовою угодою

Мєдвєдєв приїде до України 17 травня

Глава МЗС поїхав домовлятись про візит Мєдвєдєва в Україну

ВідеоАзаров зустрінеться з Путіним 25 березня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: