Азаров у п’ятницю представить новий склад уряду

Прем'єр-міністр отримав завдання від президента презентувати новий склад Кабміну. Віце-прем'єр Тихонов натякає, що це буде "старий-новий" уряд.

Президент Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову завтра, 8 жовтня, презентувати новий склад Кабінету міністрів.

Про це на прес-конференції під час економічного форуму у Трускавці (Львівська обл.) повідомив віце-прем'єр Віктор Тихонов.

"Прем'єр-міністр отримав завдання завтра представити новий склад Кабміну України, який він буде - завтра побачимо разом з вами, але я думаю що це буде старий-новий склад Кабміну", - сказав Тихонов.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович очікує від прем'єр-міністра Миколи Азарова до кінця тижня пропозицій щодо вдосконалення структури Кабміну у зв'язку з відновленням дії Конституції 1996 року, що передбачає скорочення кількості віце-прем’єрів з п’яти до трьох.

За даними ЗМІ, у Януковича троє кандидатів на звільнення з уряду - віце-прем’єр-міністри Володимир Сівкович, Віктор Слаута та Віктор Тихонов можуть втратити свої посади.

Основний закон у редакції 1996 року, який знову набрав чинності 30 вересня, передбачає, що в уряді має бути не більше трьох віце-прем’єрів. На сьогоднішній день їх п’ять: Борис Колесніков - з питань Євро-2012, Володимир Сівкович - з питань національної безпеки та оборони, Віктор Слаута - з питань агропромислового комплексу (АПК), Сергій Тігіпко - з економічних питань, Віктор Тихонов - з питань регіональної політики.

Читайте також:

Рада ухвалила новий закон про Кабмін

Янукович визначив, кому з віце-прем’єрів слід готуватися до відставки

Кабмін дозволив Януковичу призначати прем’єр-міністра

ВідеоАзаров: кадрових революцій в уряді не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: