Азаров: Україна і Росія домовились про перегляд газових контрактів

Прем'єр-міністр на зустрічі з іспанськими сенаторами розповів, про що ж домовились президент Янукович під час свого суботнього візиту до Росії.

Україна і Росія досягли домовленості про перегляд газових контрактів 2009 року, які були укладені тодішнім прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з делегацією іспанських сенаторів.

"Нам нарешті вдалося досягти домовленості з Росією про перегляд контрактів", - сказав Азаров, інформуючи сенаторів про результати переговорів президентів України і Росії Віктора Януковича з президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим і прем'єр-міністром Володимиром Путіним 24 вересня.

Азаров розповів, що Росія погодилася на створення з Україною тристороннього консорціуму з управління українською газотранспортною системою за участю Європейського Союзу.

"Росія погодилася з нами щодо створення тристороннього консорціуму за участю ЄС. Це, безумовно, підвищить надійність нашої газотранспортної системи і створить можливість для Європи безперебійно одержувати газ", - сказав Азаров.

Нагадаємо, в підмосковній резиденції Завидово 24 вересня відбулися переговори президентів Росії та Україні - Віктора Януковича і Дмитра Мєдвєдєва - з врегулювання газової проблеми і щодо перспектив вступу України до Митного Союзу. Пізніше до президентів приєднався прем'єр-міністр РФ Володимир Путін.

За інформацією прес-служби президента України, сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва між Україною та Росією, зокрема питання у сфері транзиту і постачань газу в Україну. Але ні про які конкретні результаті повідомлено не було. Проте 25 вересня у ряді російських ЗМІ з’явилася інформація про те, що Росія поступилася Україні і відкинула ідею втягувати країну у Митний союз. А в українських ЗМІ, що Украіна і Росія пішли на обопільні поступки, в результаті яких ціну на російський газ буде знижено.

Читайте також: 

ЗМІ: Росія відмовилася від ультиматуму і поступилася Україні 

Газові переговори: між Росією і Україною досягнуто суттєвого прогресу

Україна уклала першу угоду з Митним союзом

Газові переговори: між Росією і Україною досягнуто суттєвого прогресу

ВідеоАзаров: Україна і Росія домовились про перегляд газових контрактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: