Азаров: в Україні відбуваються численні внутрішні дефолти

На думку "тіньового" міністра фінансів, зовнішній дефолт країні не страшний, інша справа - внутрішній.

Народний депутат від Партії регіонів, міністр фінансів тіньового уряду Микола Азаров переконаний, що проблема зовнішнього дефолту перед Україною сьогодні не стоїть.

"Принаймні, я сподіваюся, що цього року ми з цією проблемою не зіткнемося, ну а проблема внутрішнього дефолту – це тема звична для такої ситуації. Практично вже зараз вони є, ці внутрішні дефолти, вони численні", - заявив Азаров.

Зокрема він зазначив, що держава не виконує свої зобов`язання з повернення ПДВ, корпорації не розраховуються за своїми зобов`язаннями, не виплачують зарплати тощо.

"Регіонал" вважає, що слово "дефолт" не варто вживати "надаремно", оскільки це призводить до дестабілізації ситуації всередині країни. "Я б взагалі заборонив слово “дефолт” зараз використовувати, щоб нікого не лякати", - сказав Азаров.

Він також зазначив, що фахівці, насамперед фінансового сектору, інвестори, аналітики рейтингових агентств, економічні блоки урядів інших країн у курсі всіх економічних подій, які відбуваються в Україні.

"Вони чудово знають реальну ситуацію в Україні. Що б ми тут не розказували, вони точно так, як і я, отримують абсолютно об`єктивні дані, доходи та витрати їм наші відомі, наші боргові зобов`язання їм теж відомі, яких заходів вживають, їм теж відомо, і тому, хоч би що ми тут говорили – загрожує нам дефолт, не загрожує нам дефолт, вони займатимуться своєю справою", - зазначив Азаров.

Нагадаємо, Standard & Poor`s першим з рейтингових агентств заявило про загрозу дефолту України. Нове погіршення рейтингів очікується у разі збільшення бюджетних витрат. Новина про дефолт в Україні вже спровокувала паніку навіть на біржах США.

Читайте також:

Україна здатна витримати кризу

S&P пророкує Україні швидкий дефолт

Індекси США падають через "маленьку" Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: