Азаров: вибори підтвердили довіру народу до влади

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що результати місцевих виборів свідчать про довіру населення до влади, наголошуючи, що народ у політиці президента, уряду та Партії регіонів бачить надію на майбутнє.

Результати виборів до органів місцевого самоврядування, які відбулись 31 жовтня, свідчать про довіру народу до влади. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Вибори відбулись спокійно, демократично, мільйони людей змогли віддати свої голоси за того кандидата, за ту політичну силу, яка більше всього імпонувала їхнім поглядам. Результати виборів свідчать, що у більшості своїй народ довіряє владі, президенту України, уряду, правлячій Партії регіонів", - сказав Азаров.

На його переконання, народ у політиці президента, уряду та Партії регіонів бачить надію на майбутнє. "Це велика довіра і водночас велика відповідальність", - підкреслив Азаров.

При цьому він знову заявив, що вибори були прозорими. "Вибори відбулися спокійно й демократично", - наголосив Азаров.

Прем'єр також вважає, що вибори показують, що кандидати навчилися визнавати свої поразки.

"Про нову позитивну політичну атмосферу в країні яскраво свідчить те, що народилася нова традиція, коли кандидат, що завдяки прозорості виборів і паралельному підрахунку голосів знає, що програв, цивілізовано вітає свого суперника", - сказав Азаров.

Він зазначив, що спостерігалися лише поодинокі випадки конфліктів, які найчастіше виникали через заполітизованість процесу.

Тим же, хто не згодний з результатами виборів, Азаров порадив звертатися в суди.

Як повідомлялося, партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Реформи й порядок", "Народний рух України", "Народна самооборона", Партія захисників Батьківщини, "Українська платформа" заявили, що вважають місцеві вибори недемократичними й сфальсифікованими.

Експерти припускають звільнення голів Харківської, Запорізької й Одеської обласних державних адміністрацій Михайла Добкіна, Бориса Петрова й Едуарда Матвійчука через те, що вони не забезпечили достатню підтримку кандидатів у мери Харкова, Запоріжжя й Одеси Геннадія Кернеса, Володимира Кальцева й Олексія Костусєва на виборах 31 жовтня.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Регіонали заявили про перемогу на виборах мера Сімферополя

Партія регіонів одержала в Севастополі абсолютну більшість

Партія регіонів програла вибори в одному з найбільших міст Донбасу

В Донецьку засекретили підрахунок голосів виборців

БЮТ: у Авакова намагаються вкрасти перемогу

ВідеоАзаров: вибори підтвердили довіру народу до влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: