Азаров: вибори проходять без порушень

За словами глави уряду, на цю годину не зареєстровано жодного телефонного дзвінка на "гарячу лінію" Кабміну щодо порушень виборчого законодавства.

Наразі місцеві вибори проходять без будь-яких суттєвих ускладнень та зауважень. Про це на прес-конференції 31 жовтня повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"На цю годину не зареєстровано жодного телефонного дзвінка на "гарячу лінію" Кабінету міністрів та Міністерства закордонних справ. Це означає, що рівень можливих порушень, на думку тих, хто міг би про них поінформувати уряд та МЗС, не заслуговує на увагу відповідних інстанцій", - зазначив Азаров.

Він також зауважив, що в уряді та МЗС працюють відповідні спеціалісти, які готові відреагувати "на всі можливі сигнали".

О 8:00 в Україні розпочалося голосування на виборах депутатів Верховної ради Криму, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Вибори вперше відбуваються за новим виборчим законом.

Під час виборів до охорони громадського порядку залучено 93 тисячі 717 працівників органів внутрішніх справ. Під охорону взято всі 32 тисячі 196 виборчих дільниць. Київський обласний тервиборчком і Центральна виборча комісія охороняються в посиленому режимі.

Зазначимо, у Партії регіонів не виключають можливого політичного протистояння після виборів у місцеві органі влади. Таку думку висловив заступник лідера Партії регіонів Олександр Єфремов на прес-конференції у неділю.

"Враховуючи, що у виборах бере участь 151 політична сила, а за соціологічними опитуваннями можуть перемогти кілька політичних сил, то, природно, ми можемо припустити, що абсолютна більшість учасників залишаться за бортом цих виборів... ми очікуємо, що те (протистояння) буде", - сказав він.

Все про місцеві вибори читайте тут

Читайте також:

Після виборів долар подорожчає до 9 грн

У Харкові спостерігач від ПР показав виборцям дулю

Регіонали прогнозують політичні протистояння

Місцеві вибори обійдуться Україні в мільярд

ВідеоАзаров: вибори проходять без порушень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: