Азаров відібрав у Семиноженка ще одну посаду

Уряд розформував комітет з питань гуманітарного, соціального і науково-інноваційного розвитку, який очолював звільнений віце-прем'єр Володимир Семиноженко.

Кабінет міністрів затвердив оновлений перелік і склад урядових комітетів. Згідно з рішенням уряду від 28 липня, два комітети були скасовані.

Так, уряд розформував комітет з питань гуманітарного, соціального і науково-інноваційного розвитку, який очолював звільнений на початку липня віце-прем'єр Володимир Семиноженко.

Крім того, вирішено було скасувати комітет з питань реформ, очолюваний прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

Функції комітету, який очолював Семиноженко, рішенням Кабміну розподілені між іншими урядовими комітетами, у зв'язку з чим змінено їхні назви.

Зокрема, комітет з питань розвитку галузей економіки на чолі з першим віце-прем'єром Андрієм Клюевим тепер називається комітетом з питань розвитку галузей економіки і науково-інноваційної діяльності.

Назва і обов'язки урядового комітету з питань екології, молодіжної політики, спорту і туризму доповнені питаннями культури, а комітету з питань регіональної політики, будівництва і житлово-комунального господарства на чолі з Віктором Тихоновим - питаннями соціальної політики і гуманітарного розвитку.

Комітет з питань аграрної політики під керівництвом Віктора Слаути отримав у своє ведення також питання земельних відносин, а комітет з питань національної безпеки, оборони, правоохоронної діяльності і роботи підприємств військово-промислового комплексу під керівництвом віце-прем'єра Володимира Сівковича - питання правової політики.

Водночас, урядовий комітет з питань економічної політики на чолі з віце-прем'єром Сергієм Тігіпком, а також комітет з питань підготовки до проведення Євро-2012 на чолі з віце-прем'єром Борисом Колесніковим свої назви не змінили.

Як відомо, Верховна рада звільнила Володимира Семиноженка з посади віце-прем'єра 2 липня. При цьому регіонали заявили, що головною причиною відставки послужило лобіювання ним інтересів іноземних корпорацій з дублювання фільмів. Крім того, в ПР назвали Семиноженка "неефективним менеджером".

Пізніше уряд відмовився від наміру знайти заміну звільненому віце-прем'єр-міністрові з гуманітарних питань і скасував цю посаду. Його повноваження були розподілені між іншими віце-прем'єрами і міністром Кабінету міністрів.

Читайте також:

Колесніков займеться мовною політикою

Уряд Азарова скоротять восени

Семиноженку сподобалось, як міністри поділили відібрані в нього повноваження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: