Азаров виділить з держбюджету 32 млн гривень на медалі ветеранам

Понад 1,8 мільйонів українських ветеранів отримають ювілейні медалі до Дня Перемоги за рахунок державного бюджету.

Кабінет міністрів прийняв рішення про виділення з державного бюджету-2010 понад 32 млн гривень для замовлення та виготовлення медалей до 65-ї річниці Дня Перемоги.

Зокрема, уряд вніс зміни до розпорядження Кабінету міністрів від 24 червня 2009 року №720, яким передбачається виділення коштів із державного бюджету на 2010 рік на виготовлення ювілейних медалей "65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.", бланків посвідчень до них та футлярів, а також визначається порядок замовлення та виготовлення медалей. Проект відповідного акта вчора, 7 березня, на засіданні Кабміну представив міністр праці та соціальної політики Василь Надрага.

За інформацією міністра, чисельність ветеранів війни, яким цей статус присвоєно за участь у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років і за працю в тилу в зазначений період, у тому числі громадян України, які проживають в інших державах, нині становить 1 мільйон 826 тисяч 20 осіб.

"Кожному з цих заслужених людей буде вручено комплект ювілейної медалі. Для їх замовлення та виготовлення з держбюджету-2010 виділяється 32 млн 119 тис. 691 грн. Усвідомлюємо, що часу залишилося обмаль для виконання цього надзвичайно важливого завдання. Новий Уряд вимушений вкластися у надзвичайно стислі терміни, адже попередній навіть не знайшов часу за півтора року, щоб зібрати Оргкомітет з підготовки та відзначення цієї знаменної дати", - зазначив Надрага після засідання Кабміну.

Нагадаємо, Міністерство оборони має намір провести військовий парад на День перемоги 9 травня в Києві. На підготовку заходу виділено 13 млн гривень.

Читайте також:

У День Перемоги командувати парадом буде Азаров

Київський парад до Дня Перемоги обійдеться у 13 мільйонів гривень

Азаров наказав провести "генеральне прибирання" країни

ВідеоАзаров про допомогу ветеранам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: