Азаров виділив 12 млн на популяризацію української освіти за кордоном

Програма спрямована на зміцнення позицій України на міжнародному ринку освіти та збільшення кількості іноземних студентів, які здобувають тут освіту.

Кабінет міністрів виділив 12 млн гривень із державного бюджету на фінансову підтримку пропаганди за кордоном української освіти.

Про це сказано в постанові уряду від 6 квітня. Документом затверджено порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті на 2011 рік на ці цілі.

Розпоряджатися коштами буде Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, отримувач коштів - державне підприємство "Інформаційно-іміджевий центр".

Кошти направляються на сучасні інформаційні технології для ефективної міжнародної співпраці України в питаннях визнання документів про освіту, на пропаганду системи освіти в ЗМІ, розрахованих на іноземну аудиторію, і створення рекламної друкованої продукції про Україну і її освітню систему.

Кошти також направляються на проведення всеукраїнської конференції старшокласників "Модель ЮНЕСКО" у рамках виконання міжнародної освітньої програми "Модель ООН", а також на придбання для Ризької української середньої школи (Латвія) і доставку інтерактивного комплексу, що складається з інтерактивної дошки з програмним забезпеченням, мультимедійного проектора і комп'ютеризованого робочого місця для вчителя.

Програма спрямована на зміцнення позицій України на міжнародному ринку освіти, збільшення кількості іноземних студентів, які здобувають освіту в Україні, і підвищення міжнародного іміджу України.

Читайте також:

Табачник хоче скоротити вищу освіту в Україні до 4 років

У Москві готові відкрити першу українську школу

Кембридж відкриє магістерську програму для студентів з України

ЮНЕСКО визнала КПІ найкращим вишем України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: