Азаров відповів на критику Литвина: не бачу причин для докорів

За словами прем'єр-міністра, уряд дуже серйозно налаштований на роботу з парламентом.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає безпідставною критику спікера Верховної ради Володимира Литвина про явку членів Кабінету міністрів на "годину питань до уряду". Про це він повідомив журналістам.

"Уряд дуже серйозно налаштований на роботу з парламентом, він взаємодіятиме, і я не бачу причин для докорів у цьому разі", - заявив Азаров.

Прем'єр зазначив, що в п'ятницю на засідання парламенту було спрямовано віце-прем'єр-міністра, міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, а в залі були присутні ті міністри, які відповідали за розгляд питань, включених до порядку денного.

Азаров проінформував, що перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку й торгівлі Андрій Клюєв перебуває з візитом у Казахстані, а віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко перебуває в США на сесії Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

Нагадаємо, Литвин на засіданні парламенту заявив, що Рада в п'ятницю не буде проводити традиційну "годину питань до уряду" через те, що на засіданні присутні не всі члени Кабміну.

Він розкритикував уряд за неконструктивну роботу з парламентом і зазначив, що на розгляд Радою законопроектів Кабміну приходять заступники міністрів, а на засіданнях комітетів присутні в найкращому разі керівники департаментів.

Також спікер виступив з ініціативою наступного пленарного тижня 4-7 жовтня не розглядати жодного законопроекту Кабміну, поки не буде налагоджено нормальну співпрацю.

Читайте також:

Литвин образився на міністрів і відмовився від "години питань до уряду"

Литвин боїться, що народ почне душити депутатів

ЗМІ: опозиція готує відставку Литвина

ВідеоАзаров відповів на критику Литвина: не бачу причин для докорів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: