Азаров відправить в Москву делегацію знижувати ціни на газ

Вже наступного тижня урядова делегація відправиться до Москви для преговорів щодо змін газових контрактів та преглядати ціну на російське блакитне паливо.

Наступного тижня делегація нового уряду України відвідає Москву для переговорів із владою РФ щодо коригування газових контрактів, зокрема відносно зниження ціни на російський газ.

Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров. "Наступного тижня до Москви вирушить наша делегація на чолі з міністром палива та енергетики (Юрієм Бойком - ред.) для проведення переговорів щодо коригування газових угод", - сказав він на зустрічі з главою представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою.

Азаров окремо зауважив, що Україна має несправедливу ціну на газ. "Ми маємо ціну на газ, яка приблизно в півтора рази перевищує ціну для європейських споживачів. Я вже не порівнюю з Білоруссю, де ціна на газ удвічі нижча. Ми збираємося з нашими російськими партнерами провести дуже серйозні переговори, і вже зараз при розробці бюджету ми будемо закладати ціну на газ, яку ми вважаємо оптимальною ", - також сказав Азаров.

Нагадаємо, напередодні міністр енергетики РФ Сергій Шматко заявив, що Росія не отримувала від України пропозицій знизити ціну на газ. Крім того, російська сторона продовжує наполягати на виконанні газових контрактів, укладених на початку 2009 року.

Перед цим про необхідність перегляду ціни на російський газ, яка зараз становить 305 доларів за тисячу кубометрів, заявляв президент Віктор Янукович.

Читайте також:

Росія знизить ціну на газ, якщо Янукович стане її союзником

Світовий банк: ціни на газ для українців повинні зрости вдвічі

Янукович в Москві не піднімав тему цін на газ

ВідеоАзаров про зниження ціни на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: