Азаров відправився до Севастополю

Микола Азаров відправився до Севастополю з одноденною робочою поїздкою, де він поклав квіти до Вічного вогню біля Меморіалу героїчним захисникам Севастополя в 1941-1942 роках.

У Севастополі з одноденною робочою поїздкою перебуває прем'єр-міністр Микола Азаров.

О 10 ранку глава уряду поклав квіти до Вічного вогню біля Меморіалу героїчним захисникам Севастополя в 1941-1942 роках. Разом із Азаровим у цій церемонії взяли участь керівники місцевих органів влади, командування Військово-Морських Сил України та Чорноморського флоту Російської Федерації, активісти Партії регіонів, які тримали в руках Державні прапори України та партійну символіку. Покладання завершилося проходженням роти почесної варти українських ВМС.

Як планується, у неділю ж у Севастополі прем'єр-міністр України відвідає "Конструкторське бюро комутаційної апаратури" підприємства "Таврида Електрик Україна" (основною виробничою діяльністю підприємства є проектування, серійний випуск і супровід вакуумної комутаційної апаратури, малогабаритних розподільних пристроїв і обмежувачів перенапружень для мереж 6–10 кВ). Крім того, як передбачається, в ході поїздки Азаров ознайомиться з концепцією рекреаційного розвитку підприємства "Балаклавське рудоуправління імені О.М. Горького" (ВАТ "Балаклавське рудоуправління ім. О.М. Горького" спеціалізується на виробництві металургійного вапняку й щебеневого матеріалу).

У Балаклаві ж, як очікується, Азаров побуває у Військово-Морському музейному комплексі "Балаклава" - філіалі Центрального музею Збройних Сил України.

За інформацією джерела, близького до Кабінету міністрів України, завтра голова уряду продовжить відвідання Автономної Республіки Крим.

Читайте також:

Азаров взяв під опіку село

Азаров обіцяє "раз і назавжди" усунути загрозу повеней

Литвин поскаржився, що Азаров відбирає в нього владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: