Азаров відправився в Люксембург на переговори з керівництвом ЄС

Прем'єр-міністр Микола Азаров у вівторок, 15 червня у Люксембурзі розкриє програму реформ, до якої приступає Україна.

Прем'єр-міністр Микола Азаров 15 червня, у Люксембурзі візьме участь у XIV засіданні Ради з питань співробітництва "Україна – ЄС".

Під час засідання Ради з питань співробітництва планується обговорити питання внутрішньої ситуації в Україні та ЄС, зокрема подальшу реалізацію в Україні судової реформи, реформи системи держуправління, продовження боротьби з корупцією.

Крім того, планується обговорити хід переговорів про укладення угоди про асоціацію між Україною та ЄС, шляхи поглиблення взаємодії з питань зовнішньої політики та безпеки, питання співпраці у сфері юстиції, свободи та безпеки, перспективи посилення торговельно-економічного та секторального співробітництва в умовах світової кризи.

Також на засіданні планується обговорити питання співпраці в енергетичній сфері, зокрема подальше реформування енергетичного сектору в Україні і отримання Україною повноправного членства в енергетичному співтоваристві.

До складу української делегації на переговорах, крім Азарова, входять, зокрема, міністр економіки Василь Цушко, заступник міністра економіки Володимир П'ятницький та заступник глави Адміністрації президента Андрій Гончарук.

З європейської сторони у переговорах беруть участь віце-президент Єврокомісії, Верховний представник Європейського Союзу Кетрін Ештон, держсекретар у справах ЄС МЗС Іспанії Дієго Лопес Гаррідо.

Читайте також:

Азаров відзвітує перед народом про 100 днів свого прем'єрства

Азаров розкаже в Люксембурзі про українські реформи

Азаров пообіцяв, що "чорних днів" більше не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: