Азаров вимагає в опозиції публічно покаятись за дебош у Раді

"Не ховайтеся зараз, не намагайтеся уникнути відповідальності, грубо кажучи, вибачтесь. Ніхто не жадає ні крові, ні голів", - звернувся Азаров до опозиції.

Прем’єр-міністр Микола Азаров закликав депутатів, відповідальних за безлади у Верховній раді, які відбулися в парламенті 27 квітня під час ратифікації угоди про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Україні, публічно вибачитися за свої дії.

"Ну візьміть на себе мужність зараз і зізнайтеся, що ви зробили і помилилися, що ви здійснили негідну члена парламенту дію. Не ховайтеся зараз, не намагайтеся уникнути відповідальності, грубо кажучи, вибачтесь. Ніхто не жадає ні крові, ні голів", - сказав Азаров.

При цьому він відзначив, що для влади важливою в першу чергу є конструктивна робота парламенту. "Щоб цей епізод був останнім, щоб ніколи більше (таке) не повторювалося. Ось що важливе", - додав Азаров.

Глава уряду також пообіцяв співпрацювати з опозицією, "якщо вона буде конструктивна". "Я хочу з опозицією говорити професійною мовою на професійні теми, прибігаючи до достовірної інформації", - заявив він.

"На жаль, ми зіштовхуємося з тим, що опозицію не цікавить  конструктивний зміст дискусії. Її цікавить пошук спекуляцій, тим, що можуть наелектризувати електорат", - додав Азаров.

27 квітня перед ратифікацією угоди про продовження строку перебування Чорноморського флоту Росії на території України з метою не допустити її в залі засідань Ради відбулося кілька бійок між депутатами від коаліції й опозиції, представники опозиції кидали яйця в голову парламенту Володимира Литвина, а також були підпалені димові шашки.

14 травня Генпрокуратура звернулася до Верховної ради з вимогою надати згоду парламентом на притягання до кримінальної відповідальності народних депутатів від фракції НУ-НС Андрія Парубія і Юрія Гримчака у зв'язку з подіями в парламенті 27 квітня.

Водночас, опозиціонери оскаржили в суді рішення про порушення проти них кримінальних справ.

Читайте також:

Депутат, проти якого порушили кримінальну справу, потрапив у реанімацію

 Опозиціонери оскаржили порушення кримінальних справ проти себе

Литвин не хоче суду над депутатами, які закидали його яйцями

Прокурор Києва пообіцяв покарати всіх депутатів-порушників за бійку в Раді

 

, публічно вибачитися за свої дії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: