Азаров виселить віце-прем’єрів з Кабміну

В урядовому будинку може залишитися тільки міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, інші ж віце-прем’єри переїдуть до своїх міністерств.

Кабінети віце-прем'єрів можуть бути перенесені з Будинку уряду на вулиці Грушевського в міністерства, які вони очолили за указом про зміну структури уряду.

Про це повідомило джерело в секретаріаті Кабміну, уточнивши, що відповідна ініціатива йде від прем'єр-міністра Миколи Азарова. "Прем'єр запропонував їм переїхати до міністерства", — сказав він.

Таким чином, в урядовому будинку може залишитися тільки перший віце-прем'єр — міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, оскільки міністерство, яке він очолив, розташоване в цьому ж будинку.

Нагадаємо, що 9 грудня президент Віктор Янукович підписав указ, яким змінюється структура уряду та інших органів влади. Відповідно до указу, віце-прем'єри уряду, які до цього курували окремими напрямками життєдіяльності держави, після реформи очолили окремі міністерства.

Так, віце-прем'єр Борис Колесніков отримав до своєї посади приставку - міністр інфраструктури, Сергій Тігіпко - міністр соціальної політики, Володимир Тихонов - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Читайте також:

Реформи Януковича: список новостворених міністерств

Янукович скоротив кількість міністерств

Адмінреформа Януковича ліквідує кумівство у владі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: