Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Азаров виявився наполовину естонцем

Під час візиту до Естонії Азарову подарували книгу про його естонських предків. Батько прем'єр-міністра України, гірський інженер Яан Пахло - естонець за національністю.

Прем’єр-міністр Микола Азаров отримав в подарунок від глави уряду Естонії Андруса Ансипа книгу з відомостями про естонське походження глави українського Кабміну.

Азаров також відвідав повіт Йигевамаа в центральній Естонії з метою знайомства з минулим своїх родичів, повідомили естонські ЗМІ.

Згідно з документальними джерелами, батько прем'єр-міністра України, гірський інженер Яан Пахло, естонець за національністю, народився на хуторі Лайузе в Йигевамаа. Микола Азаров народився 17 грудня 1947 року в Калузі (Росія). Прізвище український прем’єр носить по материнській лінії. Азаров називає себе етнічним росіянином і неодноразово обіцяв почати вивчати українську мову.

Зазначимо, що президент України Віктор Янукович має татарське коріння. Про це свідчить дослідження, оприлюднене в квітні сімферопольським тижневиком "Голос Криму".

"Корінь прізвища Янукович - татарський. Завглибшки за корінням він походить з татар, які прийняли християнство і опинилися на території Русі, Польщі. Його коріння в Білорусі, де литовські князі селили татар. Це видно навіть за антропологічним типом Януковича", - зазначало видання.

Прізвище Янукович, стверджувала газета, належала до одного з родів литовських татар Янук, і її носіями були жителі "невеликого шляхетського застінка, а нині села Януки Докшицького району". З цього селища ще до революції виїхав дід нинішнього українського президента, який багатьох років "колесив у пошуках заробітку, поки не осів на Донбасі".

Читайте також:

Азаров не розуміє, навіщо вчить українську

Азаров закликав українців вивчати китайську мову

Кримські вчені визнали Януковича типовим татарином

За формою черепа Януковича професор довела, що він - аристократ у четвертому поколінні

Залиште свій коментар

Вибір редакції