Азаров візьме на роботу жінок, які відмовляться від сім'ї

Екстремальний режим роботи уряду вимагає зректися від усього, вважає Азаров. Жінки, у яких є діти, у Кабміні не працюватимуть.

В Кабінеті міністрів немає жінок через екстремальний режим його роботи. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров в інтерв'ю одному з телеканалів.

"Специфіка роботи, особливо молодої жінки, яка має дітей, полягає в тому, що вона повинна вчасно піти з роботи. Напевно, небажано завантажувати її роботою у суботу, вихідний день, тим паче у святковий день. А візьміть режим роботи наших міністрів, наших керівників. Для них не існує ні субот, ні вихідних, навіть відпусток", - сказав Азаров.

У зв'язку з цим, він зазначив, що майже ніхто з членів Кабміну не був у відпустці за останній рік.

"Рідко який міністр відгуляв хоч би 10 днів відпустки. Якщо є такі героїчні жінки, які готові відмовитися від сім'ї, то ми вітатимемо їхній прихід. Це ж такий екстремальний режим роботи уряду. Він же не буде вічним. Я розраховую, що в дванадцятому році це все закінчиться, і ми перейдемо на цивілізований режим, і запрошуватимемо жінок на роботу міністрами", - підкреслив глава уряду.

Нагадаємо, раніше прем'єр заявляв, що працювати в його уряді реформаторів - не жіноча справа, чим викликав обурення у суспільстві та серед жіночих організацій. Тому у листопаді він пообіцяв, що жінки в уряді будуть.

Читайте також:

Вселенський патріарх Варфоломій благословив усі починання Азарова

Азаров пообіцяв піти у відставку: я за це крісло не тримаюся

Експерти: Янукович звільнить Азарова за три місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: