Азаров полетів в Росію на зустріч із Путіним

У Санкт-Петербурзі пройде засідання Ради глав урядів країн СНД, куди від України відправився Микола Азаров.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вилетів до Санкт-Петербурга, де він візьме участь у засіданні Ради глав урядів країн – членів Співдружності Незалежних Держав, повідомили у прес-службі уряду. Азаров зустрінеться з главами урядів цих держав, зокрема з головою російського уряду Володимиром Путіним.

На засіданні Ради глав урядів планується обговорити підготовку проектів договору про зону вільної торгівлі й Міждержавної цільової програми інноваційної співпраці країн СНД. Також у програмі засідання – обговорення угод про співпрацю в галузі правової охорони інтелектуальної власності, про створення сумісних національних телемедичних систем, плану заходів у сфері гуманітарної співпраці.

Глави урядів держав–членів СНД планують заслухати прогноз виробництва й споживання енергоресурсів на період до 2020 року, концепцію підвищення продовольчої безпеки, основні напрямки створення й функціонування ринку м'ясо-молочної продукції, інформацію про основні цільові макроекономічні показники розвитку країн СНД.

Також планується заслухати звіти про діяльність Координаційної транспортної ради в 2006–2009 рр., Міждержавної ради з стандартизації, метрології й сертифікації, а також інформацію про виконання Плану реалізації першого етапу Стратегії економічного розвитку СНД, про виконання єдиного бюджету органів СНД за 2009 рік, про внесення змін у бюджет СНД на 2010 рік та про бюджет СНД на 2011 рік.

На засіданні у Санкт-Петербурзі глави урядів країн СНД планують розглянути питання використання асигнувань на створення й розвиток об'єднаної системи спільної протиповітряної оборони.

Читайте також:

Держдума РФ: Росія втратила довіру до України

Азаров: створювати "газове" СП з Росією ніхто не квапиться

Азаров про мітинги підприємців: у країні є демократія

ВідеоАзаров зустрівся з Путіним у Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: