Азаров впевнений, що ніщо не допоможе Україні окрім його реформ

Прем'єр зазначив, що існує низка несприятливих факторів, які впливають на розвиток української економіки.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає безальтернативним проведення реформ в Україні. Про це він заявив на щорічному Боаоському азіатському форумі, який відбувся у Китаї.

"Зараз Україна вступила в смугу складних реформ, непростих реформ, які вимагають дуже серйозної наполегливості. Але ми впевнені, що шлях реформування нашої економіки, нашої держави - це єдина можливість для прискореного економічного й соціального розвитку нашої країни", - заявив Азаров.

Водночас прем'єр зазначив, що існує низка несприятливих факторів, які впливають на розвиток української економіки. "Про яку стійкість темпів розвитку можна говорити в умовах нестабільності світової валютної системи, нестабільності світової фінансової системи?" - запитав Азаров.

Він зазначив, що не можна говорити про стабільний розвиток, коли ціни на золото, нафту, пшеницю швидко зростають.

"Для тих країн, у яких серйозною проблемою є бідність, у яких однією з головних умов для проведення реформ є політична стабільність, така нестабільність світової економічної фінансової системи свідчить про те, що слід вжити заходів для її стабілізації. Як можна стабілізувати валютну ситуацію, якщо країни, які є емітентами резервних валют, мають колосальні зовнішні борги і колосальні дефіцити бюджетів?" - наголосив Азаров.

Він підкреслив, що міжнародні фінансові організації ставлять країнам, які розвиваються, тверді вимоги щодо дефіциту державного бюджету. "А давайте поглянемо на так звані розвинені країни. Що зараз відбувається і чи не є вони дестабілізаторами фінансово-економічної ситуації у світі?" - вкотре запитав прем'єр.

Він зазначив, що перед керівниками країн-лідерів світового співтовариства серйозні завдання щодо розробки принципово нових підходів до стабілізації світової економічної ситуації.

Читайте також:

Азаров придумав, як забезпечити українців продуктами: дати їм городи

Азаров: скрізь є дешеве борошно, населення ментально відстало

Партія регіонів дала пораду безробітнім: шийте простирадла

Губернатор Донеччини згадав Конфуція: народ має вірити правителям, а їжа - не головне

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: