Азаров порівняв реформи уряду з реформами Столипіна

Азаров зазначив, що, зокрема, в питанні земельної реформи уряд України буде змушений вирішувати ті ж проблеми, що стояли свого часу перед Столипіним.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров і перший заступник голови Ради Федерації Росії Олександр Торшин поклали квіти до могили голови Ради міністрів Російської імперії (1906-1911) Петра Столипіна на території Києво-Печерської Лаври.

Як відомо, Петро Столипін (1862-1911) помер у Києві 18 вересня 1911 року, важко поранений в результаті замаху 14 вересня в київському Оперному театрі.

На церемонії вшанування були присутні посол Росії в Україні Михайло Зурабов, міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, голова Держагентства з науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

За словами Азарова, реформи, що проводилися Столипіним, мають паралелі з реформами, які проводять зараз влада України: "Безумовно, можна проводити паралелі з тими реформами, які ми проводимо зараз".

Глава уряду назвав Столипіна видатним реформатором, але зазначив, що його діяльність "не була однозначно оцінена ні сучасниками, ні нащадками".

Азаров також підкреслив, що, зокрема, в питанні земельної реформи уряд України буде змушений вирішувати ті ж проблеми, що стояли свого часу перед Столипіним: "Зараз ми стоїмо перед тією ж проблемою - зробити так, щоб на землі був господар" , - сказав глава українського уряду.

Після покладання квітів Азаров запросив правнука Столипіна Аркадія разом оглянути виставку в Лаврі, присвячену пам'яті російського державного діяча.

Читайте також:

Азаров захистить бідняків від підвищення цін на газ

Азаров пригрозив законсервувати газову трубу

Азаров через Тимошенко назвав політиків Євросоюзу аморальними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: