Азаров вважає, що кричати йому "ганьба" - безглуздо

Микола Азаров не захотів коментувати акцію протесту в Каневі, коли націоналісти його освистали, а потім назвали "рабом Москви".

Прем'єр-міністр Микола Азаров не захотів коментувати акцію протесту на Тарасовій горі в Каневі, коли його та спікера Ради Володимира Литвина освистали націоналісти.

"Коментувати те, що тут звучало, безглуздо. Це абсолютно безглуздо. Ті, хто під час літії вигукував образливі гасла, ну, тут навіть коментувати не треба", - сказав Азаров журналістам.

НАЦІОНАЛІСТИ ОСВИСТАЛИ АЗАРОВА НА МОГИЛІ ШЕВЧЕНКА

Як повідомлялося, церемонію покладання квітів та виступи Азарова та Литвина з нагоди 150-річчя перепоховання Тараса Шевченка представники ВО "Свобода" зустріли вигуками "Ганьба!" і свистом.

Більше того, після виступів політиків один з прихильників "Свободи" підійшов до мікрофона біля пам'ятника Шевченку і сказав: "Перед вами виступали "раби, подножки, грязь Москви". Після цього мікрофони були вимкнені.

Зі свого боку, радник президента Ганна Герман під час свого виступу на урочистостях зазначила: "Вибач, Тарасе, що не дали помолитися спокійно і гідно на твоїй могилі. Вони (ті, хто протестував) не знають, що роблять. Їм невідомо, що пам'ять про тебе ніким не може бути присвоєна".

Під час її промови представники "Свободи" та інших партій також вигукували "Ганьба!".

22 травня виповнилося 150 років з дня перепоховання Тараса Шевченка. Він помер у Петербурзі, але, як і заповідав, спочив на Дніпрових кручах. Щороку у травневі дні біля могили поета в Каневі проходять богослужіння, сюди звідусіль їдуть люди вклонитися Кобзареві.

Читайте також:

Українські націоналісти освистали Азарова на могилі Шевченка

Виповнилося 150 років з дня перепоховання Тараса Шевченка

Азаров припустив можливість заборони "Свободи"

Комуністи в Одесі розірвали та розтоптали прапор УПА. ФОТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: