Азаров взяв під опіку село

У Чернівецькій області Микола Азаров обрав село, яке пообіцяв опікувати і особисто контролювати, як його відновлюють після повені.

Під час оперативної наради в селі Маршинці Новоселицького району Чернівецької області прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв, що бере цей населений пункт під опіку.

"Я особисто беру ваше село під опіку: буду цікавитися, як ідуть відновлювальні і захисні роботи, особисто контролюватиму будівництво мосту. Задана вашим господарствам шкода буде компенсована як годиться після документування збитків", – запевнив Микола Азаров мешканців села Маршинці Новоселицького району Чернівецької області.

Микола Азаров додав, що "взагалі нам треба переходити на цивілізоване страхове відшкодування збитків".

"Але ж я знаю, що наші люди живуть не так багато, щоб страхуватися, а крім того, значна частина вини за ситуацію, яка склалася, на владі, яка недбальством і безвідповідальністю довела до таких наслідків", - заявив Микола Азаров.

Нагадаємо, прем’єр перебуває з візитом у Чернівецькій області. Раніше він казав, що має намір створити програму, яка "раз і назавжди" скасує загрозу повеней в Україні.

Читайте також:

Азаров обіцяє "раз і назавжди" усунути загрозу повеней

В Одеській області через повінь готується евакуація людей

Азаров терміново вилетів на Буковину

Повінь на Буковині пішла на спад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: