Азаров заборонив закривати школи на бажання Табачника

Глава уряду пообіцяв, що при закритті кожної школи міністр освіти особисто буде доповідати, щоб у дітей був шкільний автобус, а вчителі працевлаштовані.

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що Міністерство освіти не повинне закривати жодну школу, поки не буде вирішено питання з підвозом дітей до інших навчальних закладів.

Також, за його словами, має бути вирішено питання працевлаштування вчителів шкіл, які закриваються.

"Поза тим, що рішення про закриття приймають місцеві органи влади, які коштом своїх бюджетів утримують школи, глава уряду доручив міністру освіти Дмитру Табачнику не допустити закриття ні однієї школи, якщо не виконано зазначені умови", - цитує слова Азарова прес-служба уряду.

"Зрозуміло, що просто так, на чиєсь бажання ми школи не закриваємо. Підстави мають бути абсолютно об’єктивні, і батьки з вчителями мають їх зрозуміти", - сказав глава уряду.

"Але у кожному випадку, коли безумовно доцільно закрити школу через недостатню кількість учнів та неможливість забезпечити якісний навчальний процес, міністр особисто буде відповідати, щоб у дітей був шкільний автобус, а вчителі працевлаштовані. Без цього я забороняю закривати школу", - заявив він.

Як зазначила прес-служба, поточного року за кошти державного і місцевого бюджетів, з інших джерел передбачено придбати біля 550 шкільних автобусів.

Як відомо, міністр освіти і науки Дмитро Табачник виступає за закриття шкіл, в яких навчається менше 40 школярів. За його підрахунками, це близько 10% усіх середніх навчальних закладів, тобто кожна десята школа.

Читайте також:

Українських школярів змусять купувати нетбуки по 2000 грн

В українській школі у Донецьку міліція опитала дітей, чи готові вони на самоспалення

Усіх школярів змусять пройти обов'язковий медогляд

Янукович заступився перед Табачником за українські "шкіли" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: