Азаров заходився збільшувати народжуваність в Україні

Глава уряду також пообіцяв подбати про продовження середньої тривалості життя та підвищення якості медичних послуг.

Уряд 16 червня проведе нараду, присвячену реформуванню системи охорони здоров'я, збільшенню народжуваності та тривалості життя людей. Про це на засіданні Кабміну заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Президент України в своїй програмі поставив завдання збільшити населення України. Для цього ми маємо стимулювати народжуваність, дбати про продовження середньої тривалості життя, підвищити якість медичних послуг", - зазначив він.

Нагадаємо, Віктор Янукович у передвиборчій програмі "Україна для людей" обіцяв, що до 2020 року кількість громадян України зросте до 50 мільйонів осіб. У програмі зокрема передбачалося за народження першої дитини виплачувати родині 25 тис грн, другої - 50 тис грн і третьої - 100 тис грн.

Крім того, президент 2 червня оголосив перший етап реформ в Україні та назвав одним з головних індикаторів їх успішності збільшення середньої тривалості життя українців до 70 років.

За даними Держкомстату, у березні 2010 року чисельність населення України скоротилася майже на 18 тис людей порівняно з лютим і на 1 квітня становила 45 млн 905,3 тис людей.

Читайте також:

В Україні зареєстровано понад мільйон хворих на діабе

Населення України скоротилося до 45,9 мільйонів

Експерт: щоб виконати обіцянку Януковича українці мають жити 110 років

ВідеоАзаров заходився збільшувати народжуваність в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: