Азаров запевнив, що хліб дорожчати не буде

Уряд має всі умови, щоб не допустити зростання ціни на хліб. На засіданні Кабміну прем’єр заборонив категорично розмовляти на цю тему.

Хліб в Україні дорожчати не буде. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"У нас є всі умови втримати ціну на хліб. Запасів зерна більш ніж достатньо, урожай непоганий", - запевнив він.

"Звичайно, є проблеми з продовольчим зерном. Це сприятливий ґрунт для спекуляцій, безумовно. Для розмов про те, що треба понизити стандарти. Я на засіданні Кабінету міністрів ці розмови припинив, заборонив категорично навіть розмовляти на цю тему, - зазначив прем'єр.

Таким чином Азаров фактично спростував слова міністра агропромислового комплексу Миколи Присяжнюка, який не виключив подорожчання хліба у зв'язку із ростом цін на зерно.

За словами міністра аграрної політики, він намагався переконати членів уряду в тому, що вирощений хліб необхідно продати якомога дорожче, щоб мати обігові кошти й бути конкурентоздатними.

Нагадаємо, біржові котирування пшениці піднялися через повідомлення про засуху в Росії і проблем з урожаєм в Україні. Зростання цін почалося після офіційних оголошень країн Чорноморського басейну про зниження прогнозів на врожай 2010 і обсягів експорту.

Як повідомлялося, сільськогосподарські підприємства за станом на 27 липня зібрали більше 22 млн тонн зернових і зернобобових культур.

Читайте також:

Уряд не виключає підвищення цін на хліб

Україна зібрала більше 22 мільйонів тонн зерна

Україна зайняла перше місце у світі по експорту ячменю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: