Азаров запевнив, що вибухів у Макіївці більше не буде

Глава уряду розповів, що в місті взяті під контроль всі громадські будівлі, вулиці, всі ті приміщення, які можуть викликати якусь підозру.

Загроза нових вибухів у Макіївці Донецької області наразі відсутня. Про це на брифінгу 21 січня заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Ситуація в місті спокійна. Я думаю, що загрози для нових таких актів зараз не існує", - заявив Азаров.

ОСНОВНІ ВЕРСІЇ МАКІЇВСЬКИХ ВИБУХІВ

При цьому він підкреслив, що ситуація в місті абсолютно нормальна, правоохоронні органи проводять оперативну роботу для встановлення тих, хто відповідає за ці вибухи.

"Всі, абсолютно, громадські будівлі, вулиці, всі ті приміщення, які можуть викликати якусь підозру, взяті під контроль", - додав Азаров.

При цьому він підкреслив, що ситуація в місті перебуває під контролем влади.

Як відомо, вранці 20 січня в Макіївці відбулося 2 вибухи. Перший - у районі адміністративного будинку державного підприємства "Макіїввугілля", другий - в районі торгового центру. Обійшлося без жертв і постраждалих.

Організатори вибухів вимагали до 17:00 четверга виплатити 4,2 мільйонів євро купюрами по 500 євро. Проте термін ультиматуму сплив, а нових вибухів не послідувало. За даними ЗМІ, злочинцям назбирали необхідний викуп, але вони не прийшли за грошима.

21 січня голова Донецької обладміністрації Анатолій Близнюк заявив, що прийняв рішення "про введення особливого режиму по всій області" у зв'язку з вибухами в Макіївці

Все про теракти в Макіївці читайте тут.

Читайте також:

На Донеччині ввели особливий режим через макіївські вибухи

Макіївські терористи відмовились від викупу в 4,2 млн євро

Названо п'ять головних версій вибухів у Макіївці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: